TARGALT INTERNETIS ABC MINU KOOLIS

2023. aastal on uuenduskuuri läbinud õppematerjal “Targalt internetis ABC minu koolis”, mille eesmärk on toetada haridustehnoloogide ja koolide sisekoolitajate teadmisi ja oskusi oma asutuses targalt internetis teemade õpetamiseks.

Materjalid sisaldavad järgmisi teemamooduleid:

Iga teema juures on toodud alateemad, eesmärk, õpiväljundid ja viited materjalidele. Materjalid asuvad Google Drive keskkonnas ja need on lingitud vaataja õigustega. Iga avatud materjali saab alla laadida valides Fail->Laadi alla.

Materjalide autorid on Veiko Hani (Eduring OÜ) ja Mikk Oad (Rocca al Mare Kool).

Materjalide sisu on litsentseeritud Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 rahvusvahelise litsentsiga.

Tegevust rahastatakse projekti „Targalt Internetis“ raames, mida kaasrahastab Euroopa Liit (toetusleping nr 101083543).

Küsimuste korral kirjutage digipadevus@harno.ee

Meeldivat õppimist ja õpetamist!